Содержание
сайта:

Виставка «Від ядра до снаряду — історія розвитку артилерії».

  • Рубрики
  • Дата публикации записи: 18.08.12 в 11:52

    «Від ядра до снаряду — історія розвитку артилерії»

    У п’ятницю, 24 серпня о 15.00 на території Історико-архітектурної пам`ятки-музею «Київська фортеця», у капонірі №2 відбудеться відкриття виставки «Від ядра до снаряду — історія розвитку артилерії». Відвідувачі виставки матимуть можливість ознайомитися з колекцією Київського міського історико-патріотичного Клубу «Пошук», яка розповідає про етапи розвитку артилерійської зброї, починаючи з перших гармат та мортир, що стріляли ядрами, до унікальних експонатів,пов’язаних з переходом від гладкоствольних до нарізних гармат, а також про артилерійське озброєння часів Першої світової війни.

    В колекції представлено близько 100 зразків ядер,  снарядів і гранат,   що стояли на озброєнні в різні часи.

    ***

    Столиця України Київ володіє чи не найбільшою у світі кам’яно-земляною фортецею, котра не має собі рівних у Європі. В самому центрі Печерська — гомінливому та багатолюдному куточку міста — збереглася унікальна пам’ятка 19 ст. — Госпітальне укріплення Київської фортеці. Зараз це територія Історико-архітектурноїпам`ятки-музею «Київська фортеця». В двох  капонірах   музейного комплексу розміщені експозиції, що  розповідають про історію вітчизняної та Київської фортифікації з часів Трипільської культури до кінця 19 ст. та про історію використання споруд Київської фортеці.

     

    Київський клуб «Пошук» — найстаріша та найпотужніша пошукова організація Київської області — створений в 1978 році. Клуб є громадською організацією, яка на добровільних засадах об’єднує понад 250 громадян та близько двох десятків різних громадських організацій.Основна місія Клубу — здійснення пошукової діяльності спрямованої на виявлення, встановлення імен та гідне поховання загиблих захисників Вітчизни, постійне піклування про ветеранів Великої Вітчизняної війни. А також діяльність направлена на охорону, збереження та захист пам’яток історії; ведення патріотично-виховної роботи серед молоді. Детальніше на: www.poshyk.org, http://www.facebook.com/pages/Київський-Історико-Патріотичний-Клуб-Пошук

    

    Комментарии к посту

    Нет комментариев

    Оставить комментарий


    Имя *

    Почта *

    Сайт

    Коментарии