Содержание
сайта:

АНОНС патріотичного воєнно-історичного заходу «Київський укріплений район – КиУР-1941».

  • Рубрики
  • Дата публикации страницы: 18.09.11 в 9:44

    18 вересня 2011 року німецькі війська штурмуватимуть Київ знову!

    АНОНС
    патріотичного воєнно-історичного заходу «Київський укріплений район –
    КиУР-1941».

    «18» вересня 2011 року, з нагоди 70-річчя оборони Києва та пам’яті героїчних захисників, Молодіжною громадською організацією «Київський Клуб «Червона зірка» та Київським історико-патріотичним клубом «Пошук» за сприяння Національної кіностудії ім.О.Довженка та за сприяння Віто-Поштової сільської ради та особисто її Голови – п.Іванова С.С., а також Сизона В.Г. –Тарасівського Сільского Голови — буде проведено патріотичний воєнно-історичний захід «Київський укріплений район – КиУР-1941» біля ДОТу №205 в селі Юрівка Віто-Поштової сільської ради Києво-Святошинського району Київської області.

    Сімдесят років тому, а саме «17» вересня 1941 року, закінчилася героїчна оборона нашої столиці. 74 дні стійко билися захисники Києва. Кілька штурмів міста, здійснених німецькими військами, не дали результатів. Мужність і героїзм наших воїнів змусили німецьке командування змінити початкові плани ведення війни, що, у результаті, призвело до краху операції «Барбаросса» та стало першим кроком на довгому шляху до Перемоги.
    Участь в заході приймають військово-історичні клуби України, що займаються вивченням військової історії та реконструкцією підрозділів Червоної Армії й Вермахту.

    Запрошуємо киян, мешканців Київської області, усіх бажаючих та зацікавлених «18» вересня о 12.00 стати свідками відтворення подій 1941 року — штурму німецькими військами ДОТу № 205 та контратаки радянських військ.

    План воєнно-історичної реконструкції:

    «18» вересня 2011р.
    11.00 Прес-конференція для журналістів та екскурсія в ДОТ № 205.
    12.00 Урочисте відкриття заходу. Виступи організаторів, почесних гостей, ветеранів та представників громадськості.
    12.30 Військово-історична реконструкція. Батальна сцена включає елементи підготовки киянами та бійцями Червоної Армії захисних оборонних смуг, евакуацію мирного населення, повітряні нальоти авіації та основний епізод – спроба штурму ДОТу №205 підрозділами німецької армії та героїчна оборона захисників КиУРу.
    14.00 Концерт та фронтова каша.
    17.00 Від’їзд учасників реконструкції

    Акредитація журналістів обов’язкова! З приводу акредитації просимо звертатися до редакції газети Клубу «Червона зірка » – zvezda.gazeta@ukr.net

    Контактна особа:
    МГО «Червона Зірка» Таранець В.В. – comander-rkka@mail.ru
    КІП клуб «Пошук» Крижевіч Святослав — +380675038339

    Молодіжна громадська організація «Київський клуб «Червона Зірка» це патріотичне об’єднання, яке в першу чергу ставить перед собою завдання про формування патріотичних почуттів і національної свідомості молодих громадян на основі прикладів героїчної боротьби українського народу в період Першої та Другої світових воєн та на сам перед у Великій Вітчизняній війні, як основної складової Другої світової війни , визнання духовної єдності поколінь та спільності культурної спадщини.

    Одною із форм патріотичного виховання в Молодіжній громадській організації ««Київський клуб «Червона Зірка» є поглиблене вивчення історії українського народу на основі проведення фестивалів військово-історичних реконструкцій. Проведення цих заходів в першу чергу спрямоване на вивчення військової історії України, переможних битв, основних зразків техніки та озброєння, набуття початкових навичок користування ними, підвищення фізичної загартованості. Прикладом таких заходів є проведення клубом спільно з Національною кіностудією ім.. О. Довженко та Міністерством Оборони України міжнародних військово-історичних фестивалів «Велика Перемога. Травень 45-го», «Даєш Київ!», «Київський укріплений район – КіУР 41», а також участь в організації та проведенні фестивалів військово-історичної реконструкції «За рідну Одесу!» в м. Одеса, «Знамена Слави» в м. Севастополі, «На останньому рубежі» в м. Конотоп» та «Відлуння Великої війни» в м. Луцьку. В цих заходах приймають участь військово-історичні клуби Росії, Білорусії, Чехії, Естонії, Литви, Латвії, Польщі, Румунії, Німеччини та з багатьох міст України. Глядачами таких вистав вже стали десятки тисяч українців;

    Київський клуб «Пошук»— найстаріша та найпотужніша пошукова організація Київської області. Клуб створений в 1978 році та об’єднує пошукові загони, музеї, ветеранські організації. Лише за останні роки пошуковцями Клубу було знайдено та поховано рештки більше ніж 1200 бійців Червоної армії, відкрито музейний комплекс «Пояс Слави» (Київський Укріплений Район). Разом з працівниками МЧС знешкоджено більше 2000 мін та снарядів минулої війни. Опубліковано ряд книжок, присвячених обороні Києва. Волонтери Клубу надають допомогу ветеранам, шефствують над шкільними музеями. В рамках міжнародної співпраці пошукові загони Клубу постійно беруть участь у «Вахтах Пам’яті» на території Росії.

    Схема проїзду:

    

    Комментарии к посту

    Нет комментариев

    Оставить комментарий


    Имя *

    Почта *

    Сайт

    Коментарии